Бонусна

програма

Власне

виробництво

День захисту дітей

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. Це свято стало символом дитячої щирої радості та надії на майбутнє. Адже саме в дітях ми бачимо здійснення своїх мрій і сподівань, прагнемо, щоб вони росли здоровими та мали усі умови для всебічного розвитку. І наш святий обов’язок дорослих – зробити своїх дітей щасливими не тільки сьогодні, влаштувавши їм свято, а завтра і завжди. Адже наші діти – то майбутнє нашої країни, яке має бути щасливим. І кожна усмішка, кожне сказане ласкаве слово – це великий внесок у щасливе дитинство маленьких українців.
Мережа Континент кожного року вітає своїх маленьких друзів та готує для них подарунки! І цього року ми не залишилися осторонь Дня захисту дітей !
1 червня в мережі Континент батьки роблять покупки, а діти отримують подарунки!
За кожний чек діти отримують один із подарунків:  наліпки для тимчасових тату від ТМ Ласунка, сік Садочок від ТМ Сандора, печиво від ТМ Загора або солодкий пиріг від власної пекарні Континент!
За покупку морозива ТМ Ласунка отримуйте міні-ліхтарики Ласунка та блокноти!
Нехай же кожна дитина у нашій державі буде щасливою від любові, уваги та піклування дорослих,  і тільки тоді і ми зможемо відчути смак справжнього щастя!

 
  • Новости Новини
  • Интересно знать Цікаво знати