Вітаємо з початком Масляної! - Континент
Бонусна

програма

Власне

виробництво

Вітаємо з початком Масляної!
Масляна символізувала прихід весни і пробудження природи. Стародавні слов'яни відзначали цієї пори "проводи зими" і початок весни і весняного землеробства. У цей день вшановували Сонце, яке несло тепло і пробуджувало природу, тому й готували жертовний хліб, схожий на це небесне світило - млинець.
 
У наш час сирна седмиця не має точної дати святкування, адже залежить від головного християнського свята Великодня і попереднього семитижневого поста. У 2017 році Масляний тиждень розпочнеться 20 лютого і триватиме до 26 лютого. Сім днів поспіль дозволено їсти масло, рибу, яйця і молочні продукти. Така їстівна розкіш відбилася в назві свята - Масляна.
 
Картинки по запросу масленица
 
А все необхідне, щоб в свято ніхто не залишився голодним, можна знайти в мережі супермаркетів "Континент". Господині порадіють акційним асортименту і вигідними цінами на продукти для святкового столу. А для тих, у кого немає часу готувати, в нашому відділі власної кулінарії представлені вже готові млинці з різноманітними начинками на будь-який смак.
 
Нехай гора рум'яних, ароматних млинців на столі стане символом достатку і змін на краще, а також допоможе залишити в минулому не тільки холодну зиму, але і всі негаразди! Смачної вам Масляної, яскравого і насиченого свята в колі рідних і друзів!
 
 
   • Новости Новини
  • Интересно знать Цікаво знати