Чи знаєте ви, що...
пристрасть до морозива можна виробити? Один заповзятливий чилієць здобував все нову й нову клієнтуру, додаючи в морозиво кокаїн. Популярність простого шоколадного ріжка злетіла до небес, адже та доза, що він впроваджував у десерт, була достатня для створення стану легкої ейфорії і якщо не залежності, то прихильності до певного сорту морозива. Торговця, звичайно ж знайшли, але от серйозно засудити його не вдалося.
Чи знаєте ви, що...
улітку кожні три секунди в усьому світі продається порція морозива? Наприклад, у США щорічно споживається, у середньому 20 кілограмів морозива на кожного громадянина.
Чи знаєте ви, що...
на землі існує більше семисот видів морозива, принаймні, існує декілька кафе у свідчення цьому факту. Сьогодні морозиво готують як гарнір до основної страви, воно буває зі смаком крабів, сиру, селери, бобів, кульбаби й навіть цибулі. Але найулюбленішим залишається вершкове морозиво, за ним іде шоколадне й фруктове.
Чи знаєте ви, що...
більше, ніж у Венесуелі, ніде на планеті вам не запропонують такої розмаїтості морозива? Кафе «Coromoto» пропонує своїм відвідувачам ні багато ні мало 709 сортів морозива. Звичайно, з 1980 року португальцеві Мануелю де Сильве Олівейра – хазяїнові й кухареві закладу – було коли потренуватися. Результатом тренувань стали сорти морозива, які важко так і назвати, наприклад, вафельна трубочка з морозивом і тунцем.
Чи знаєте ви, що...
перша трубочка з морозивом була зроблена в Америці в 1904 році на Ярмарку св Луїса.
Чи знаєте ви, що...
вироби з морозива регулярно попадають у книгу рекордів Гіннеса? Наприклад, найбільший сніговик з морозива був споруджений у Москві. Його зріст становив близько 2 метрів, а вага – до 300 кілограмів. Символізував він, безумовно, могутність Росії: сполучення білого, синього й червоного кольорів (кольори національного прапора) було виконано з вершкового, чорничного й полуничного морозива.
Чи знаєте ви, що...
цікаве змагання відносно включення в книгу рекордів Гіннеса відбулося між Україною й Китаєм. В українських кондитерів вийшло створити торт шириною 17.57 метрів, але він по вазі не задовольнив експертну комісію (загальна вага – близько 70 кг). Вони хотіли обійти китайських кондитерів, які все-таки потрапили в книгу рекордів зі своїм пекінським шедевром, що був завширшки всього-на-всього 3 метри, зате його вага становила вісім тонн. А оскільки торт був приготований із приводу виходу дитячого спектаклю «Гора морозива» на рекламну акцію продюсери не поскупилися. Вони навіть запустили на вершину торта живих ведмедів.
За матеріалами: www.about-icecream.ru