Програма лояльності - Континент
Бонусна

програма

Власне

виробництво

Програма лояльності

1. Умови отримання картки

Для того, щоб стати учасником програми лояльності необхідно:

1.1 Зробіть покупки в мережі "Континент" на суму 59.99 грн та отримайте тимчасову картку програми лояльності.
1.2  Для активації тимчасової картки відправте смс з номером картки
на номер 2425*.
1.3 Для отримання постійної картки програми лояльності  заповніть анкету та віддайте її касиру. Обмін анкети на постійну картку здійснюється за умови заповнення анкети та надісланого смс-повідомлення.

* Вартість 1 повідомлення - 1 грн з ПДВ. Послуга надається повнолітнім.  Додатково утримується збір в Пенсійний  фонд в розмірі 7.5% від вартості послуги без врахування ПДВ. Послуга доступна для всіх  національних GSM операторів  України. Технічну підтримку надає ТОВ «Мультимедіа Технолоджі», інформаційна довідка: (044) 383-20-90, (050) 440-15-59, (з 9:00 до 18:00, робочі дні)

 

2. Нарахування та списання балів

2.1 За кожну 1 гривню покупки Ви отримуєте 1 бал. Накопичуючи бали, кожен покупец отримує можливість розрахуватися балами за покупки.


2.2 Для нарахування балів на особистий рахунок необхідно пред`явити картку учасника програми лояльності кожного разу до закриття транзакції на касі.
2.3 Бали нараховуються згідно з визначеними програмою умовами при розрахунку за покупку товарів готівковими коштами чи банківськими картками.
2.4 Бали для розрахунку за товари стають доступними через 14 днів після здійснення покупки.

2.5 Бали не можуть бути виплачені учаснику програми лояльності готівковими коштами.
2.6 Бонуси не нараховуються на: соціальні товари, ціни на які регулюються державою, свіже м'ясо та птицю, акційні товари. Нараховані бонуси не  можна витратити на придбання:  вітчизняних міцних  алкогольних напоїв (горілки, коньяків, настоянок та вин), тютюнових виробів.

 

3. Решта на картку

Відтепер Ви можете лишати дрібну решту на картці. Для цього необхідно повідомити касира, і Ваша решта буде зарахована у вигляді балів на Ваш рахунок. Використати дані кошти Ви можете при розрахунку за покупки**.

**через 14 днів.

 

  • Новости Новини
  • Интересно знать Цікаво знати